Amsterdam Yılbaşı Rotası

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 Amsterdam Yılbaşı Rotası 

Uçak ile Amsterdam'da Yılbaşı Turu

Tur Programı

1. Gün:

İstanbul ya da İzmir kalkışlı uçak ile Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından karşılanma ve bizi bekleyen özel otobüsümüzle gerçekleştirilecek panoramik şehir turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Sonrasında dünyaca ünlü bir mücevher mağazası olan Coaster Diamond’u ziyaret ediyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak Amsterdam Kanalları’nda (20 Euro) güzel bir gezi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak Marken & Volendam Gezisi (55 Euro). Marken kasabasında balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz. Sonra şirin bir sahil kasabası olan Volendam’a hareket ediyoruz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Tur sonrasında otelimize transfer oluyoruz ve sonrasında serbest zaman.

2. Gün:

Güne otelimizde alacağımız kahvaltı ile başladıktan sonra arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak Belçika & Güney Hollanda Gezisi (100 Euro). Bu gezimiz için Belçika’ya doğru yola çıkıyoruz ve ilk durağımız Brugge’a doğru hareket ediyoruz. Suyun içinde yer alan evleri ve kanallardan oluşan caddeleri sayesinde “Belçika’nın Venedik’i” olarak anılan ve II. Dünya Savaşı sırasında şans eseri zarar görmeyen şehrin tarihi yapısı, orta çağ mimarisi günümüze kadar bütünlüğünü koruyabilmiştir. Şehir meydanında karşımıza çıkan ve tek katlı, adeta pastayı andıran renkli çatılı evleri, kiliseler, heykeller ve taşlı orta çağ kent yolları bizi adeta bir masalın içine çekecek. Buradan hareketle Brüksel’e transfer oluyor ve şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Belçika’nın başkenti olan Brüksel aynı zamanda Avrupa Birliği ve NATO ile alakalı birçok kuruma ev sahipliği yapıyor. Tarih boyunca barındırdığı birçok tarihi eseri korumayı başarabilen bu şehirdeki gezimizde Avrupa’nın en ünlü ve en hareketli meydanlarından biri olan Grand Place ve gotik tarzdaki tarihi, mimari dokusu ile ünlü birçok tarihi mekân ve caddede panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyor ve sonrasında Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz güzergâh üzerinde Delft’i ziyaret ediyoruz. XVI.yy.’da en zengin dönemini yaşamış olan ve son derece büyüleyici bu küçük kentte gerçekleştireceğimiz panoramik gezi sonrası güzergah üzerinde panoramik olarak Den Haag gezimizi gerçekleştiriyor ve Amsterdam’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün:

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak Luxembourg & Köln Gezisi (100 Euro). Bu gezimiz için Luxembourg’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda Petrus Vadisi’ni, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde Köln’e hareket ediyoruz. Köln’deki turumuzu da gerçekleştirdikten sonra Amsterdam’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

4. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra opsiyonel olarak Giethoorn & Zaanse Schans Gezisi (100 Euro). Amsterdam’ın kuzeyine doğru yola çıkıyoruz. Giethoorn'da yapacağımız tekne turunun ardından kuzeye yolculuğumuz devam ediyor. Breezanddijk-Afsluitdijk üzerinde fotoğraf molası verdikten sonra Afsluitdijk üzerinden güneye doğru yolculuğumuza geçiyoruz. Bu güzergâh üzerinde Enkhuizen de şehir turu yapıyor ve burada kısa bir mola veriyoruz. Sonrasında yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans’ı görme ve fotoğraf çektirme fırsatı yakaladıktan sonra otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

5. Gün:

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından serbest zaman. Rehberinizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu. Bir sonra ki organizasyonumuzda görüşmek üzere.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul (IST) ya da İzmir (ADB) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti 
 • Havalimanı vergileri 
 • 3 yıldız otelde 4 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Alan-otel-alan transferleri
 • Panoramik Amsterdam şehir gezisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel ve turist şehir vergileri
 • Zorunlu Paket tur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Opsiyonel geziler/etkinlikler
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)
 • Seyahat Koruma Paketi
 • Seyahat Koruma Paketi Ücret Detayları 

1.Kademe Kişi başı Tur bedeli  :   0 — 1.500 EUR  `ya kadar olan tur bedellerinde  --- satış fiyatı : 20 EUR   / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.

Vize hizmet bedeli Konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından (kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İzmir Adnan Menderes Havalimanı (22:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Yorumlar


Amsterdam Yılbaşı Rotası Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Ekstra Turlar

 • Amsterdam Kanalları - 20 Euro

 • Marken & Volendam Gezisi - 55 Euro

 • Belçika & Güney Hollanda Gezisi - 100 Euro

 • Luxembourg & Köln Gezisi - 100 Euro

 • Giethoorn & Zaanse Schans Gezisi - 100 Euro

OPSİYONEL TUR & ETKİNLİKLER

AVANTAJLI ETKİNLİK PAKETİ: 375 Euro yerine 300 Euro

 

ÖRNEK (vb.) OTELLER

AMSTERDAM

 • 3***Ibis Amsterdam Airport vb.

 • 3***Holiday Inn Express Amsterdam - Arena Towers vb.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.