Günübirlik Dikili Tekne Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 Günübirlik Dikili Tekne Turu 

 Atatürk Kayalıkları - Bademli Zindancık Koyu - Hanımın Koyu - Kalem Adası - Garip Adası - Akvaryum Koyu -  Ilıca

Tur Programı

Günübirlik Dikili Tekne Turu

Sabah 07.30’da buluşuyor, Dikili’ye doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Gömeç-Karaağaç’da bulunan Atatürk kayalıkları Atatürk’ün silüetini andıran kayalıkları gördükten sonra güzergahımız üzerinde yer alan tesislerde kahvaltı molası(ekstra) veriyoruz. Ardından saat 11.00’ da kalkacak teknemize binmek üzere Dikili İskeleye geçiyoruz.

İncecik beyaz kumu, berraklığı, sakinliği, doğallığı ve de mavinin her tonu ile Ege’nin hayran bırakan Bademli Zındancık Koyunda ilk yüzme molası veriliyor. Ardından kilin mucizevi etkisiyle daha da güzelleşen, sıcak suyundan çıkmak istemeyeceğiniz Hanımın Koyu'na geçiyor, teknede yemek molası (tur ücretine dahil) veriyoruz.  Kil ile peeling yapabileceğiniz bu koydaki molamız sonrası Kalem Adası ve Ege’nin tüm özelliğini taşıyan Garip Adası arasında bulunan Akvaryum Koyu'na hareket ediyoruz. Son durağımız Kalem Adası karşısında yer alan sakinliğiyle ve sıcak suyuyla ün salmış Ilıcaya uğrayarak yaklaşık 18.30 civarında Dikili’ye varıyoruz.

Tekne’de geçirilen keyifli zaman ardından dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Günbatımı ile bir başka Tarya Tur organizasyonunda buluşabilmek dileğiyle ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş-Dönüş Transfer
 • Çevre Gezileri ve Rehberlik Hizmeti
 • Tarya Tur Otobüs İçi İkramları
 • Gezi Hizmet Bedeli
 • Öğle Yemeği (Teknede Balık ya da Köfte Izgara, Makarna, Salata, İçecekler Ekstra)
 • Tekne Turu
      ** Tekne turunun bulunduğu programlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine - YOĞUNLUK, RÜZGAR YÖNÜ ve ŞİDDETİ, BERRAKLIK, DENİZDEKİ AKINTI Vb.- etkenlerden dolayı TEKNE KAPTANI TARAFINDAN KARAR VERİLİR.
      ** Teknelerde yemek yerlerinde masalar misafirler için rezerve edilmekle birlikte, güneşlenme yerleri müsaitlik doğrultusunda misafirlerin dönüşümlü olarak kullanacağı kapasiteye sahiptir. 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Özel Harcamalar
 • Tüm Öğünlerde Alınan İçecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri (Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle yabancı uyruklu misafirlere müze kart verilmez.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Günübirlik Dikili Tekne Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  Turumuzda yer alan ekstra turlar yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde ve hava koşullarından kaynaklı ; iptal hakkı tur hareket tarihinden 1 gün öncesine kadar Tarya Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Tarya Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Sayıyı yazın »
  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.