1 GECE KONAKLAMALI GÖKÇEADA TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

GÜNEŞİN EN GÜZEL BATTIĞI YER ''GÖKÇEADA''
                         2 GÜN & 1 GECE                              
 

Tur Programı

1. Gün: ÇANAKKALE - ECEABAT - KABATEPE - AYDINCIK PLAJI - TUZ GÖLÜ

24.07.2021 CUMARTESİ:
Sabah 05.00’da Ayvalık’tan hareket ediyor, Edremit-Çanakkale yolu üzerinden Çanakkale’ye gidiyoruz. 09.00’ da feribota binerek 30 dakika süren deniz yolculuğu ile Eceabat’a varıyoruz. Aracımızla Gelibolu yarımadasının Saroz Körfezi’ne, Kabatepe Limanından ikinci feribotla saat 10.00 gibi Gökçeada’ya geçmek üzere hareket ediyoruz. Yaklaşık bir buçuk saat süren deniz yolculuğu ile Gökçeada’ya varıyoruz. İlk olarak güneye, adanın en güzel kumsalına Aydıncık Plajına, Gökçeada’nın Tuz Gölüne gidiyoruz. Misafirlerimiz, yazın suyunun buharlaşması sonucu ortaya çıkan tuz tabakasıyla dikkat çeken, doğal gölün kıyısında çamur banyosu yapabilir ardından hemen yanı başındaki denize girerek serinleyebilirler. Denizin çarşaf gibi olması ve rüzgârlı olması nedeniyle Kite board yapanların vazgeçilmezi Aydıncık Plajlarında görsel bir şölenle serbest zamanda dinleniyoruz. 17.30’ da otelimize dönüyoruz. 19.30’ da günbatımını seyretmek üzere Kale Köye gidiyoruz. Köyün içinden geçerek Sema direk adasının ve Saroz Körfezinin muhteşem görüntüsünü karşımıza alıyoruz. Eşsiz manzara ile günbatımını seyredip fotoğraflarla bu anı ölümsüzleştirdikten sonra akşam yemeği için restorana geçiyoruz. Gökçeada’da ilk günümüzü keyifle tamamlıyoruz.

 


2. Gün: ZEYTİNLİ KÖY - TEPE KÖY - DERE KÖY - UĞURLU

25.07.2021 PAZAR:
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından 09.00’da otelden ayrılıyor, zamanında adanın en canlı, en kalabalık yerlerinden olan şimdi ise yaz-kış sürekli yaşayan kişi sayısının 50-60 civarında olduğu Zeytinliköy'e çıkıyoruz. Köyde isteyen misafirlerimiz Madamın Kahvesinde dibek kahvesi içebilir. Köy içerisinde panoramik bir gezinti yapıp Tepeköy’e geçiyoruz. Adanın organik olarak yetiştirilen üzümlerinden elde edilen köy şaraplarının sergilendiği şarap mahzenini ziyaret edip üzümün şaraba dönüşme sürecini öğreniyoruz. Arzu eden misafirlerimiz buradan şarap satın alabiliyorlar. Adanın en yüksek noktalarından çınar altı bölgesindeki Anıt Çınar’ın olduğu tepeden Saroz Körfezini seyir sonrası Dereköy'e geçiyoruz. Ekonomik ve sosyal şartlar nedeniyle İstanbul ve diğer şehirlere göç eden köylülerin bıraktığı adanın en büyük köyünde; boş evler ve köy sosyal hayatının göstergelerinden olan eski köy çamaşırhanelerini ziyaret ediyoruz. Göletler bölgesinden Uğurlu’ya, kısa bir fotoğraf molası ardından adanın güney sahilini izleyerek merkeze geçiyoruz. Öğlen yemeği (ekstra) ve alışveriş için serbest zaman serbest zaman sonrası 16.00’ deki feribotla dönüş için buluşuyoruz. Başka bir Tarya Tur organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Lüks Araçlarla Ulaşım
 1 Gece Otel Konaklaması
 Sabah Kahvaltısı
 Programda Belirtilen Turlar
 Seyahat Sigortası
 Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 TARYA TUR Kalite ve Güvencesi
 Feribot Geçiş Ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

x Molalarda Alınan Yemekler
Öğle Yemekleri
x Müze & Ören Yeri Girişleri
x Akşam Yemeği

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  1 GECE KONAKLAMALI GÖKÇEADA TURU Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  İptal Şartları

  FESİH VE DEVİR

  TARYATUR 'un Sözleşme'yi haksız olarak feshetmesi halinde TARYATUR, MÜŞTERİ'nin o güne kadar yaptığı tüm ödemeleri 14 gün içerisinde MÜŞTERİ'ye iade eder. Kayıt edilen müşteri sayısının Paket Turun düzenlenmesi için gerekli olan sayıya ulaşmaması halinde bu durum TARYATUR tarafından MÜŞTERİ'ye turun başlangıcına en az 1 gün varken yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığıyla bildirilecek ve MÜŞTERİ'nin bu sebeple herhangi bir nam altında tazminat hakkı doğmayacaktır. MÜŞTERİ'nin Sözleşme'yi hizmetin başlamasından 30 gün öncesine kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasına 29-21 gün varken sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %45'ini, 20 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını TARYATUR 'a ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. MÜŞTERİ tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri fesih hükmünde olmakla, yukarıda belirtilen süreler dikkate alınarak yazılı olarak bildirilecektir.

  MÜŞTERİ'nin kendisi veya birinci derece akrabalarının rezervasyon anında var olmayan 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları/ ölümlerini gösterir rapor ve bunun gibi MÜŞTERİ'nin tüm özeni göstermesine rağmen öngöremediği sair hallere ilişkin resmi kurumlardan alınan geçerli belgeleri hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, bu maddenin istisnası olup, böyle bir durumda ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenen belgelenebilir ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere ödemiş olduğu bedel kesinti yapılmaksızın MÜŞTERİ'ye 14 gün içerisinde iade edilecektir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasından 7 gün öncesine kadar yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmek suretiyle hizmeti paket tur koşullarını yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebi ile doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. MÜŞTERİ, tüm fesih/devir taleplerini hizmetin başlangıcından evvel TARYATUR 'a yazılı olarak sunmakla yükümlüdür.

  MÜŞTERİ'nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda TARYATUR, MÜŞTERİ adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, 24 saat sonra iptal etme ve Sözleşme'yi feshetme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda MÜŞTERİ'ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. MÜŞTERİ, hizmet başlangıcından itibaren 24 saat içinde hizmete tekrar iştirak edeceğini bildirir ise, ulaşıma ait hizmet bedellerinden kaynaklanan fark bedelleri MÜŞTERİ tarafından ödenecektir.

  TARYATUR, MÜŞTERİ'ye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında TARYATUR hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. MÜŞTERİ, bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde rezervasyonunu iptal ettiğini yazılı veya kalıcı veri saklayıcısı ile 2 iş gününde bildirerek şu 3(üç)seçimlik haktan birini kullanabilir: Bu durumda MÜŞTERİ; (1)tazminat ödemeksizin sözleşmeden dönerek tüketilmeyen hizmet bedelini 14 gün içerisinde iade alma hakkına, (2)isterse TARYATUR tarafından kendisine teklif edilen (varsa) ödediği bedel ile eşit veya daha yüksek değerde başka bir paket tura ilave bedel ödemeden katılma hakkına, (3)daha düşük bedelli bir paket tur seçer ise aradaki fiyat farkının kendisine iade edilme hakkına sahiptir.


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Sayıyı yazın »
  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.