Günübirlik Bozcaada Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Günübirlik Bozcaada Turu Ayvalık Çıkışlı

Her Pazartesi ve Cuma Günleri

Üzüm bağları, şarapları, serin denizi, bozulmamış doğası, nefis minik koyları ve güneşin batışının güzelliğiyle ünlü dünya güzeli ada… Tenes’in adası Thenedos (Bozcaada)

Tur Programı

Günübirlik Bozcaada Turu

Günübirlik Bozcaada Turu ‘muz için saat 07:00’ de Ayvalık acenta önünden hareket ediyoruz. Geyikli iskelesinde verdiğimiz kahvaltı molamızda kendi imkanlarınızla kahvaltınızı yapıyorsunuz. Ayrıca oradan da kahvaltınızı alabilirsiniz.

10:00 feribotu ile Bozcaada’ ya geçiyoruz. Adada tarihi kale geziliyor. Çiçek ve sarmaşıklarla bezenmiş ada sokaklarını, Türk ve Yunan sokaklarını gezip fotoğraflıyoruz. Ortodoks ve Meryem ana kilisesini geziyor, rehberimizden burası ile bilgileri alıyoruz. Daha sonra adanın meşhur domates reçeli üreten fabrikasına gidiyoruz, isteyen misafirlerimiz reçel alışverişi yapabiliyor.

Daha sonrada Bozcaada’ nın meşhur Akvaryum Koyu ziyaret ediliyor. Orada bir fotoğraf çekimi ve izleme noktasında mola verdikten sonra Aya Paraskevi Şapeline iniliyor. Ayazma plajına inerken sağ tarafta 8 büyük çınar ağacının altında küçük bir şapel, iki küçük yapı ve çift oluklu bir çeşmeden oluşmaktadır. Burası yunanlıların kutsal ayazmasıdır. Herkes oradaki kutsal sudan içebiliyor. Daha sonra meşhur tüm ünlülerin geldiği ayazma plajına gidiyoruz. Ayazma plajında 2 saat yüzme ve yemek molası veriyoruz.

Daha sonra Bozcaada’ nın en uç kısmında bulunan rüzgar güllerine gidiyoruz. Rüzgar güllerinde fotoğraf çekimi ve izleme noktasını gördükten sonra üzüm bağlarını ziyaret edip adanın en meşhur kekik kokularını aldıktan sonra adaya dönüyoruz.

17:00 feribotuyla dönüşe geçiyoruz. 17:30 da geyikli iskelesindeyiz. 18:30 da Ezine ‘de meşhur Ezine Peyniri tadımı yapılıyor. İsteyen müşterilerimiz buradan alışveriş yapabiliyor. 19:30 da Ayvalık’a ulaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Rehberlik Hizmeti
 • Turizm Paketli Araçlarla Seyahat
 • Otopark Ve Feribot Geçiş Ücretleri

NOT: Rehberimiz Uygun Gördüğünde Programda Değişiklik Yapılabilir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Sabah Kahvaltısı
 • Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemeği

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
  06.04.2020
  03.10.2020
  100.00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 12 Yaş 90.00 TL
  Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Pazartesi, Cuma

  Yorumlar


  Günübirlik Bozcaada Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Gezi süresi Günübirliktir
  • Turumuz; Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
  • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda Taryatur Group misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
  • Rezervasyon esnasında kesinlikle, koltuk numarası belirtilemez ve koltuk garantisi verilemez. 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir.
  • Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Taryatur Group kesinlikle sorumlu değildir.
  • Taryatur Group, turlarda yeterli çoğunluğu sağlayamaması durumunda, misafire turun hareketine 48 saat kala ve daha öncesinden haber vermek koşuluyla, turu iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Bölgelerde verilen serbest zamanlar, müze ve ören yerlerinde verilecek serbest zamanlar her turda farklılık göstermektedir. Tur rehberimiz tarafından düzenli olarak misafirlere bildirilmektedir.
  • Profesyonel Kokartlı Tur Rehberlerimiz gezi noktalarına göre programı belirleyip, uygun saate depar verecektir. Tura katılan her misafir tur rehberinin bildireceği saate uymayı Kabul ve taaahüt etmiş sayılır.
  • Konaklamalı turlarımızda; Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
  • Tur Esnasında ve Araçta unutulan , Kaybolan eşyalarınızdan Acentemiz sorumlu değildir..
  • Bütün fiyatlara K.D.V dâhildir.

  TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Sayıyı yazın »
  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.