Bozcaada Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 Bozcaada Turu - Günübirlik 

Bozcaada, Çanakkale'nin bir ilçesidir. Kuzey Ege Denizi'nde bulunan Bozcaada, Türkiye'nin üçüncü büyük adasıdır. 36 kilometrekarelik bir alana sahip 12 koy bulunmaktadır. Ada, Çanakkale Boğazı'na yakındır ve 12 burunlu geniş bir coğrafi yapıya sahiptir. Bozcaada her yıl İstanbul, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale başta olmak üzere çevre illerden şehrin stresinden uzaklaşmak, temiz kumsallarda dinlenmek ve eğlenmek isteyen yüz binlerce turisti ağırlıyor.

Tur Programı

Bozcaada Turu

Sabah 07.00’da hareket ediyor, Türkiye’nin üçüncü büyük adası Bozcaada’ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuk ile Geyikli'ye varıyoruz. Geyikli’den feribota binerek yarım saat sürecek yolculuğumuzun ardından Bozcaada’ya varıyoruz. Bozcaada’da rehberimiz eşliğinde gezeceğimiz noktalar arasında Türk ve Rum mahallesinde yer alan Bozcaada Kalesi, değirmenler, Meryem Ana Kilisesi, Namazgah Çeşmesi, Köprülü Cami, Alaybey Cami vb. tarihi yapılar ile adeta bir açık hava müzesini andıran mimari ve duvar resimleri ile renklenen Bozcaada sokakları yer alıyor. Geziniz sırasında serbest zamanda Bozcaada'nın öne çıkan lezzetleri kurabiyeleri, reçelleri ve şarapları deneyimlemeyi, sizi bekleyenlere birbirinden renkli butik dükkanlardan, sergilerden hediye almayı unutmayınız.

Serbest zaman sonrası rehberinizin belirttiği saatte buluşuyor ve feribot ile Geyikli'ye geçiyoruz. Bizi bekleyen aracımıza geçerek dönüş yolculuğumuzu akşam saatlerinde tamamlıyor ve bir başka Tarya Tur organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş-Dönüş Transfer
 • Çevre Gezileri ve Rehberlik Hizmeti
 • Tarya Tur Otobüs İçi İkramları
 • Gezi Hizmet Bedeli

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemeği 
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Tüm Öğünlerde Alınan İçecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri (Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle yabancı uyruklu misafirlere müze kart verilmez.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Bozcaada Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  Turumuzda yer alan ekstra turlar yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde ve hava koşullarından kaynaklı ; iptal hakkı tur hareket tarihinden 1 gün öncesine kadar Tarya Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Tarya Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Sayıyı yazın »
  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.