Günübirlik Foça Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 Günübirlik Foça Turu 

Tur Programı

Günübirlik Foça Turu

Sabah 07:00’da  buluşuyor ilk durağımız Dikili’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık iki saatlik yolculuğumuzun ardından kahvaltı(ekstra) molası veriyoruz. Şehir turumuzun ardından Dikili’nin Midilli’ye bakan sahil yolundan zeytinin yeşili ve Ege Denizi’nin maviliğiyle buluşan Bademli Köyü’ne gidiyoruz. Köy içerisindeki gezintimizin ardından Kalem Adası açıklarına geçiyoruz. Akvaryum kadar berrak denize sahip doğa harikası bir cennet Kalem Adası ve Midilli’yi kadrajımıza alarak bu huzur dolu anı ölümsüzleştiriyor ve bir sonraki durağımız ‘Pitane’ Çandarlı’ya Denizköy’ü geçerek varıyoruz.

Çandarlı Kalesi ve tarihi yarımadayı gezerek şehir turumuzu tamamlıyor, eski liman bölgesinde çaylarımızı içtikten sonra . Yeni Foça ve Eski Foça arasındaki dantel gibi işlenmiş güzel koyları aracımızdan panoramik olarak izleyerek geçiyor, Eski Foça’da gezimize devam ediyoruz.

Foça şehir turumuza başlıyoruz. Eski Foça evlerini ve çarşı merkezindeki şirin balıkçı restoranlarının önüne geliyor, isteyen misafirlerimizin alışveriş yapabilmesi isteyenlerinse deniz müzesini gezebilmesi için bir saat sonra buluşmak üzere ayrılıyoruz. Gün batımını izledikten sonra Bergama’ya volkanik bölgelerden çıkarılan değerli bir taş olan onyx taşını ve emekle ortaya çıkan eserlerini onyx atölyesinde görmeye gidiyoruz. Bizi bekleyenlere küçük hediyelerimizi alarak dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

Akşam saatlerinde turumuzu tamamlıyor bir başka Tarya Tur organizasyonunda buluşabilmek dileğiyle ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş-Dönüş Transfer
 • Çevre Gezileri ve Rehberlik Hizmeti
 • Tarya Tur Otobüs İçi İkramları
 • Gezi Hizmet Bedeli

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemeği 
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Tüm Öğünlerde Alınan İçecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri (Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle yabancı uyruklu misafirlere müze kart verilmez.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Günübirlik Foça Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  Turumuzda yer alan ekstra turlar yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde ve hava koşullarından kaynaklı ; iptal hakkı tur hareket tarihinden 1 gün öncesine kadar Tarya Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Tarya Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Sayıyı yazın »
  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.