Güre Termal Tur

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

GÜRE TERMAL TUR

2 GÜN 1 GECE AYVALIK ÇIKIŞLI

Tur Programı

1. Gün: 07 MART 2020 CUMARTESİ: GÜRE

Güre Termal Tur’umuz için Ayvalık’tan sabah saat 10.00’da hareket ediyoruz. Burhaniye – Akçay yol güzergahı üzerinden Güre’deki Termal otelimize (60 km) gidiyoruz.

Şehrin gürültü ve stresinden uzakta, yorgunluğunuzu ve stresinizi atarak yenilenmenizi ve arınmanızı sağlayacak SPA Terapileri ile Sizlere, gençliğin ve sağlığın anahtarını sunmak için bu turumuza bekliyoruz.

Güre kaplıcaları; Kaz dağları havası ve oksijeni ile Avrupa’nın en yüksek oksijen oranına sahip bölgedir. TÜRKİYE Tabipler odasının yapmış olduğu ortak çalışmalar sonucunda Kaz Dağlarının vermiş olduğu oksijenin iç hastalıklarına ve özellikle astım, bronşit, nefes darlığı, koah gibi birçok hastalığa iyi geldiği saptanmıştır.
Termal suyun faydaları ise; İç hastalıkları, Sindirim sitemi, Solunum yolları, Kalp ve damar hastalıkları, Romatizmal hastalıklar, Cilt hastalıkları, Egzama, Sedef, Akne ve Sivilce Termal suyun içilmesi durumunda ise Kalpl damar hastalıkları, Şeker, Tansiyon, Kolestrol gibi hastalıklara faydalı olduğu gözlenmiştir.

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır tur ücretine dahildir
Konaklama: 5*Adrina Termal Hotel


2. Gün: 08 MART PAZAR

Güre Termal Tur’umuzun 2.günü otelimizden sonuna kadar faydalanabilmek için öğlen çıkışımızı yapıp Ayvalık’a dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

Bir sonraki Taryatur organizasyonunda buluşmak üzere Siz değerli misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

NOT: REHBER GEREK GÖRDÜĞÜNDE TUR PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 1 Gece Adrina Termal Hotel’de Konaklama
 • Otelde 1 Sabah Kahvaltısı + 1 Akşam Yemeği
 • Programda Belirtilen Turlar
 • Gidiş – Dönüş Ulaşım Bedeli
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • 1618 Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • ​Taryatur Group Kalite ve Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Mola Ve Alışveriş Yerlerindeki Özel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Yolda Giderken Ve Dönerken Alınacak
 • Yemekler
 • Yemeklerdeki İçecekler
 • Otelde Mini Bar, Özel Harcamalar
 • Müze – Ören Giriş Ücretleri
 • 65 Yaş Üzeri Misafirlerimizin Sigorta Ücreti Farkı

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Güre Termal Tur Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  FESİH VE DEVİR

  TARYATUR 'un Sözleşme'yi haksız olarak feshetmesi halinde TARYATUR, MÜŞTERİ'nin o güne kadar yaptığı tüm ödemeleri 14 gün içerisinde MÜŞTERİ'ye iade eder. Kayıt edilen müşteri sayısının Paket Turun düzenlenmesi için gerekli olan sayıya ulaşmaması halinde bu durum TARYATUR tarafından MÜŞTERİ'ye turun başlangıcına en az 1 gün varken yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığıyla bildirilecek ve MÜŞTERİ'nin bu sebeple herhangi bir nam altında tazminat hakkı doğmayacaktır. MÜŞTERİ'nin Sözleşme'yi hizmetin başlamasından 30 gün öncesine kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasına 29-21 gün varken sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %45'ini, 20 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını TARYATUR 'a ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. MÜŞTERİ tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri fesih hükmünde olmakla, yukarıda belirtilen süreler dikkate alınarak yazılı olarak bildirilecektir.

  MÜŞTERİ'nin kendisi veya birinci derece akrabalarının rezervasyon anında var olmayan 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları/ ölümlerini gösterir rapor ve bunun gibi MÜŞTERİ'nin tüm özeni göstermesine rağmen öngöremediği sair hallere ilişkin resmi kurumlardan alınan geçerli belgeleri hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, bu maddenin istisnası olup, böyle bir durumda ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenen belgelenebilir ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere ödemiş olduğu bedel kesinti yapılmaksızın MÜŞTERİ'ye 14 gün içerisinde iade edilecektir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasından 7 gün öncesine kadar yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmek suretiyle hizmeti paket tur koşullarını yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebi ile doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. MÜŞTERİ, tüm fesih/devir taleplerini hizmetin başlangıcından evvel TARYATUR 'a yazılı olarak sunmakla yükümlüdür.

  MÜŞTERİ'nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda TARYATUR, MÜŞTERİ adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, 24 saat sonra iptal etme ve Sözleşme'yi feshetme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda MÜŞTERİ'ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. MÜŞTERİ, hizmet başlangıcından itibaren 24 saat içinde hizmete tekrar iştirak edeceğini bildirir ise, ulaşıma ait hizmet bedellerinden kaynaklanan fark bedelleri MÜŞTERİ tarafından ödenecektir.

  TARYATUR, MÜŞTERİ'ye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında TARYATUR hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. MÜŞTERİ, bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde rezervasyonunu iptal ettiğini yazılı veya kalıcı veri saklayıcısı ile 2 iş gününde bildirerek şu 3(üç)seçimlik haktan birini kullanabilir: Bu durumda MÜŞTERİ; (1)tazminat ödemeksizin sözleşmeden dönerek tüketilmeyen hizmet bedelini 14 gün içerisinde iade alma hakkına, (2)isterse TARYATUR tarafından kendisine teklif edilen (varsa) ödediği bedel ile eşit veya daha yüksek değerde başka bir paket tura ilave bedel ödemeden katılma hakkına, (3)daha düşük bedelli bir paket tur seçer ise aradaki fiyat farkının kendisine iade edilme hakkına sahiptir.


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Sayıyı yazın »
  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.