Marmaris Datça Turu 4 gece Konaklamalı

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 Marmaris Datça Turu 

 4 Gece 5 Gün Konaklamalı 

Tur Programı

1. Gün:
Hareket noktalarımızdan katılan misafirlerimizin alınmasının ardından Muğla Üzerinden Gökova’nın eşsiz panoramasına sahip SAKAR GEÇİDİ’ ni aşarak, evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesine gidiyoruz.
Turumuzun bu gününde 2 farklı seçenek olarak;
 
1.Seçenek; Dileyen konuklarımız verilen serbest zamanda Akyaka plajının keyfinin çıkarabilir, muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayı'nı fotoğraflayabilirler. Daha sonrasında otelimize yerleşme ve akşam yemeği sonrası Marmaris Kaleiçi ve barlar sokağında eğlence bizleri bekliyor olacak.(Ekstra)
 
2. Seçenek GÖKOVA TEKNE TURU(EKSTRA)
Dileyen konuklarımız ise buradan Gökova Tekne Turuna çıkabilirler.(EKSTRA) Mitolojide denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Jacques Cousteau'nun deyimiyle “Dünya'nın cenneti” dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Kleopatra Plajı, Sedir Adası,  İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında. Gün batımına doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Daha sonrasında otelimize yerleşme ve akşam yemeği sonrası Marmaris Kaleiçi ve barlar sokağında eğlence bizleri bekliyor olacak.(Ekstra)
Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü alınır.
Öğle Yemeği: Gökova tekne turu ekstra ücretine dâhildir. (köfte veya tavuk seçmeli + salata)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü alınır.
2. Gün:

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen konuklarımızla jeep safariye katılıyoruz. (EKSTRA)

JEEP SAFARİ Turu Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, otelimizin önüne yanaşan Jeeplere binerek gün boyu sürecek olan bir adrenalin deposu, JEEP SAFARİ’ye başlıyoruz. İlk durağımızda verilen brifing ve çekilen fotoğrafların ardından Off-Road yapacağımız Değirmenyanı parkuruna giriyoruz. Parkurumuzun bir etabında su tabancaları kiralayarak,  marmaris jeep safari turlarının vazgeçilmezi, oldukça eğlenceli bir aktivite olan su savaşı yapıyoruz. Bu aktivite birçoğumuzu çocukluk yıllarımıza götürecek. Muhteşem bir doğanın içerisinde dere yataklarının içerisinden geçerek mola yerine ulaşıyoruz. Mola ardından Hisarönü mevkini takiple yüzme molası vereceğimiz Orhaniye sahilinde bulunan KIZKUMU Plajına ulaşıyoruz. Dünyada bir benzeri olmayan, binlerce yıllık bir jeolojik süreçle oluşmuş denizin içinde yaklaşık 650 m’lik bir sete sahip Kızkumu’nda kendimizi serin sulara bırakıyoruz. Yüzme molası ardından öğle yemeklerimizi almak için dere kenarındaki Turgut Köyü’ne gidiyoruz. Sonrasında Sığla ağaçlarının altında, jeeplerle şelaleye ulaşarak, fotoğraflarımızı alıp buradaki büvetlerde serinliyor, tekrar jeeplere binerek güzel manzaralardan geçerek otelimize ulaşıyoruz.

3. Gün:

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen konuklarımızla Hisarönü tekne turuna katılıyoruz. (EKSTRA)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle tekne turuna katılmak için limana hareket ediyoruz. Gün boyu Hisarönü Körfezinin eşsiz koylarında güneşleniyor, denize giriyoruz. Kamelya adası, Dişlice adası, Akvaryum koyu yüzme molaları vereceğimiz koylar arasında Akşamüstüne doğru tekrar dönerek otelimize ulaşıyoruz.

4. Gün:

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen konuklarımızla Marmaris tekne turuna katılıyoruz. (EKSTRA)

Marmaris TEKNE TURU (Ekstra) Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle tekne turuna katılmak için limana hareket ediyoruz. Gün boyu Marmaris Körfezinin eşsiz koylarında güneşleniyor, denize giriyoruz. Amos koyu, Fosforlu Mağara, Kumlubük, Akvaryum yüzme molaları vereceğimiz koylar arasında. Akşamüstüne doğru tekrar marinaya dönerek otelimize ulaşıyoruz.

5. Gün:

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, Datça yarımadasının en dar noktası, Ege ve Akdeniz’i aynı anda görebileceğimiz Balıkaşıran’dan geçerek ESKİ DATÇA’ya ulaşıyoruz. Eski Datça’nın Taş evlerle süslü sokaklarında yürüyerek CAN YÜCEL sokağa ulaşıyoruz. Ünlü şairimiz Can Yücel’in çok sevdiği ve son yıllarını geçirdiği EVİ dışarıdan görerek, yine Can Baba’nın sağlığında her gün gittiği Orhan'ın KÖY KAHVESİ'nde çay-kahve molası veriyoruz. Verilen serbest zamanda Eski Datça’nın güzel sokaklarını fotoğraflıyoruz. Ardından YENİ DATÇA’ya geçerek KUMLUK PLAJI'nda yüzme molası veriyoruz. KORDONU ve ÇARŞISI'nı gezebilmemiz için verilen serbest zaman sonrası otobüsümüze binerek Selçuk'a ulaşıyoruz. Buradan zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, Safranbolu mimarisine benzer evleri ve meyve şaraplarıyla ünlü, eski bir Rum köyü ŞİRİNCE'ye ulaşıyoruz.  Yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Tadım ve alış-verişimizin ardından, dönüş yoluna çıkıyoruz. Bir başka Tarya Tur organizasyonunda buluşmak dileği ile siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, sizlerle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 
 • Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 4 Sabah kahvaltısı 
 • Otelimizde Açık Büfe veya Set menü 4 Aksam Yemeği
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım 
 • Çevre Gezileri
 • Rehberlik hizmetleri
 • Tarya Tur Güvencesi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Programda Belirtilen Tüm Müze Ören Yeri Vb. Giriş Ücretleri
 • Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltısı 
 • Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği 
 • Tüm Öğle Yemekleri 
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler 
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 
 • Tüm Özel Harcamalar 
 • Müze Kart (Turizm ve kültür bakanlığına bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)
 • Kekova Tekne Turu
 • Gökova Tekne Turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Marmaris Datça Turu 4 gece Konaklamalı Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Tarya Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Tarya Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Sayıyı yazın »
  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.