Midilli Turu 2 Gün 1 Gece

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 HER CUMARTESİ MİDİLLİ ADASI TURU 

 2 GÜN 1 GECE / AYVALIK ÇIKIŞLI

Gidiş-Dönüş Feribot Biletleri – 1 Gece Konaklama ve Sabah Kahvaltısı – 1 Gece Yunan Eğlencesi (yemekli) – 2 Gün  Ada Turu – Türkçe Rehberlik Hizmetleri  

Tur Programı

1. Gün: CUMARTESİ

Siz değerli misafirlerimizle Ayvalık Gümrük’te sabah saat 08.00 da Taryatur görevlileri buluşacaktır. Görevlilerimiz Sizlere feribot biletlerinizi takdim ederek bineceğiniz feribotunuzu gösterecektir. Ayrıca seyahatiniz boyunca refakatinizde bulunacak olan ve bu gezinizde rehberliğinizi yapacak olan kokartlı Taryatur Rehberi ile de tanıştırılıp ön bilgilerinizi alacaksınız.

Feribotunuz saat 09.00’da hareket edecektir. Yaklaşık 1,5 saat sürecek olan keyifli deniz yolculuğunuzun ardından saat 10.30’da Midilli Gümrüğüne varışınız gerçekleşecektir.

İlk gününüzde rehberiniz eşliğinde Şehir merkezi ve Eski Osmanlı Çarşı’ sını yürüyerek tanıyıp Safo Meydanı’ na geçiliyor burada dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler.

Türk Hamamı, İlk Osmanlı Bankası Metropol Kilise ve Yeni Camii gezi programınızda yer alacak noktalardır.  Bu tarihi gezilerimizin ardından ise öğle yemeği molamızı veriyoruz.

Öğle yemeği molamız sonrasında ise Midilli Adası’ nın güneyine otobüsümüzle hareket ediyoruz. Barbaros’un memleketi olan Gera Körfezini geçip  tahta oymacılığı, masif mobilya, seramik ve dantel işleri ile meşhur  Agiasos dağ köyüne geliyoruz. Buradaki yapılan eserlerin sergilenip satışa sunulduğu şirin çarşısını gezip, adakların adanıp olduğuna inanılan Meryem Ana Kilise’sine gidiyoruz. Çarşısında bir kahve molası verip konaklamamızı yapacağımız otelimize hareket ediyoruz.

Otelimize girişimizi gerçekleştirdikten sonra akşam tavernada düzenlenecek olan Yunan Sirtaki Gecesi (ekstra) ve akşam yemeği için rehberimizin sizlere verceği lobide buluşma saatine kadar dinlenmeye çekiliyoruz.

Yemek ve eğlence sonrası konaklamamız için otelimize geliyoruz.


2. Gün: PAZAR

Otelimizde alacağımız kahvaltımızdan sonra çıkışımızı yapıyoruz. İlk gün merkezini ve Güney’ini gezip tanıdığımız Midilli Adası Turu’ muzun 2. Gününde Kuzey’ini tanıyacağız.

114 basamaklı, ayinlerin hala yapılıp çanlarının çaldığı Manastır’ı, temiz denizi ve muhteşem manzarası ile bir bütün olan Petra’yı rehberimiz ile gezip tanıyoruz.

Petra gezimizin ardından adanın tam kuzeyinde olan Molivos’a geçiyoruz. Mimarisi, Tarihi ve Romantizmi ile Dünya’ya ün salmış, Unesco ödüllü, Osmanlı Camii, Çeşme ve Cumbalı evlerin süslediği Molivos ’un arnavut kaldırımlı, özgün sokaklarında rehberimiz ile beraber geziyor ve bilgilerimizi alıp iyice hissederek tanıyoruz.

Molivos’u iyice tanıyıp içimize sindirdikten sonra Ünlü yazar Stratis Mirivilis’in köyü olan Skamnia dan geçip  Süt ve Süt Ürünleri ile de meşhur olmuş Mandamados’ a geliyoruz. Ayrıca burada bulunan ve sadece Ortodoks alemi için olmayıp tüm mezheplerdeki insanlar için mucizeler yaratmış Başmelek Taksiarhis Manastır’ı ve Kilise’sini ziyaret ediyor, tanıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz burada dua edebilir ve dilek tutabilirler. Buradan ayrılmadan önce avlusunda bulunan kafeteryasında buraya özgü Ballı yoğurt ve Lokma tatlısı için mola veriyoruz.

Molamızı ardından ise yine tarihte yolculuğumuza devam edip Osmanlı Dönemi sonrasının en lüks oteli olan Sarlıca Palas’a geçiyoruz. Burada seyahatimizi unutulmaz kılacak olan fotoğraflarımız için bu tarihi mekanda fotoğraf çekme molası veriyoruz.

Ölümsüzleştireceğimiz karelerimizi çektikten son Thermi üzerinden Midilli Adası’nın Merkezine gidiyoruz. Saat 18.00’da hareket edecek feribotumuza kadar yine rehberimizin belirleyeceği saate kadar Siz değerli misafirlerimize alışveriş için serbest zaman veriyoruz.

Yine 1,5 saatlik deniz yolculuğumuzun ardından Ayvalık Deniz Hudut Kapısı (Gümrük) nda oluyoruz.

Bir sonraki Taryatur Group  organizasyonunda görüsmek üzere Siz değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz…
NOT: Rehberimiz gerek gördüğünde programda değişiklik yapabilir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 1 Gece Otelde Konaklama
 • Otelde (1) Sabah Kahvaltı
 • Tavernada Yunan Sirtaki Gecesi Ve Akşam Yemeği
 • Ayvalık – Midilli Gidiş Dönüş Feribot Bileti
 • 2 Gün Otobüs Gezileri Ve Transferler
 • Programda Belirtilen Turlar
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • Taryatur Group Kalite Ve Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yunan Sirtaki Gecesindeki İçecekler
 • Öğle Yemekleri
 • Otelde Mini Bar Ve Özel Harcamalar
 • Müze, Ören Vs. Giriş Yerleri
 • 15 Tl Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Shengen Vizesi

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Midilli Turu 2 Gün 1 Gece Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Turlarımıza ön ödeme yapılmadan, kayıt alınmamaktadır.
  • Pasaportlarında KKTC girişi olan vatandaşlarımız Yunanistan’a giriş yapamaz.
  • İlk kez yurt dışı seyahate çıkıyorsanız seyahat belgelerinizin fotokopileri, kredi kartınız vb. çalınırsa nasıl iptal ettireceğinize ilişkin bağlantı numaralarınızı valizinizde bulundurunuz.
  • Pasaportunuzun son geçerlik süresini kontrol etmeyi unutmayınız. Tur başlangıç tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.
  • Yolcumuzun sigortası olsa bile, TURSAB zorunlu seyahat sağlık sigortası yapılması gerekmektedir.
  • Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleştirilir.
  • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, aksayabilecek feribot seferlerinden acentemiz sorumlu değildir.
  • Rehberimiz program içeriği aynı kalmak koşulu ile program akışında değişiklik yapabilir.
  • Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.
  • Tura çıkmadan önce veya gezi sırasında meydana gelebilecek iç savaş, çatışma, olağanüstü hal, sıkıyönetim gibi olaylardan, tabii afetlerden, grevlerden, teknik olaylardan, taşıyıcı şirketlerin yapabilecekleri iptallerden, gecikmelerden ve devletler arası ilişkilerden doğabilecek değişikliklerden dolayı Taryatur Group sorumlu değildir.
  • Tur süresince konaklama yapılan tesislerde ya da hizmet sunulan araç ve mekanlarda müşterilerden dolayı oluşabilecek hasar, zarar ve kayıplardan Taryatur Group sorumlu değildir.
  • Bayram ve özel günlerdeki aşırı yoğunluktan dolayı, kapıda vize alacak olan misafirlerimizin kalabalıktan dolayı bekleyebileceklerini hatırlatmak isteriz.

  İptal Şartları

  FESİH VE DEVİR

  TARYATUR 'un Sözleşme'yi haksız olarak feshetmesi halinde TARYATUR, MÜŞTERİ'nin o güne kadar yaptığı tüm ödemeleri 14 gün içerisinde MÜŞTERİ'ye iade eder. Kayıt edilen müşteri sayısının Paket Turun düzenlenmesi için gerekli olan sayıya ulaşmaması halinde bu durum TARYATUR tarafından MÜŞTERİ'ye turun başlangıcına en az 1 gün varken yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığıyla bildirilecek ve MÜŞTERİ'nin bu sebeple herhangi bir nam altında tazminat hakkı doğmayacaktır. MÜŞTERİ'nin Sözleşme'yi hizmetin başlamasından 30 gün öncesine kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasına 29-21 gün varken sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %45'ini, 20 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını TARYATUR 'a ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. MÜŞTERİ tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri fesih hükmünde olmakla, yukarıda belirtilen süreler dikkate alınarak yazılı olarak bildirilecektir.

  MÜŞTERİ'nin kendisi veya birinci derece akrabalarının rezervasyon anında var olmayan 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları/ ölümlerini gösterir rapor ve bunun gibi MÜŞTERİ'nin tüm özeni göstermesine rağmen öngöremediği sair hallere ilişkin resmi kurumlardan alınan geçerli belgeleri hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, bu maddenin istisnası olup, böyle bir durumda ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenen belgelenebilir ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere ödemiş olduğu bedel kesinti yapılmaksızın MÜŞTERİ'ye 14 gün içerisinde iade edilecektir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasından 7 gün öncesine kadar yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmek suretiyle hizmeti paket tur koşullarını yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebi ile doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. MÜŞTERİ, tüm fesih/devir taleplerini hizmetin başlangıcından evvel TARYATUR 'a yazılı olarak sunmakla yükümlüdür.

  MÜŞTERİ'nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda TARYATUR, MÜŞTERİ adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, 24 saat sonra iptal etme ve Sözleşme'yi feshetme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda MÜŞTERİ'ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. MÜŞTERİ, hizmet başlangıcından itibaren 24 saat içinde hizmete tekrar iştirak edeceğini bildirir ise, ulaşıma ait hizmet bedellerinden kaynaklanan fark bedelleri MÜŞTERİ tarafından ödenecektir.

  TARYATUR, MÜŞTERİ'ye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında TARYATUR hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. MÜŞTERİ, bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde rezervasyonunu iptal ettiğini yazılı veya kalıcı veri saklayıcısı ile 2 iş gününde bildirerek şu 3(üç)seçimlik haktan birini kullanabilir: Bu durumda MÜŞTERİ; (1)tazminat ödemeksizin sözleşmeden dönerek tüketilmeyen hizmet bedelini 14 gün içerisinde iade alma hakkına, (2)isterse TARYATUR tarafından kendisine teklif edilen (varsa) ödediği bedel ile eşit veya daha yüksek değerde başka bir paket tura ilave bedel ödemeden katılma hakkına, (3)daha düşük bedelli bir paket tur seçer ise aradaki fiyat farkının kendisine iade edilme hakkına sahiptir.


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Sayıyı yazın »
  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.