Prag Turu - 3 Gece 4 Gün - İstanbul Hareket

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 İstanbul Hareketli Prag Turu 

 3 Gece 4 Gün | THY ile 

Prag panoramik şehir turları dahil..

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL - PRAG

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:00’de buluşma. Bilet ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1767 sefer sayılı uçağı ile saat 06:55’de Prag’a hareket. Saat 08:30’da Prag’a varış. Varışın ardindan Prag sehir merkezine transfer. Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda. Kale bölgesinde  Cumhurbaşkanlığı Sarayı, St.Vitus Katedrali, Küçük mahalle, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben serbest zaman ve otele transfer. Aksam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Vlatava Tekne turuna katılma imkânı bulabilirler. Geceleme otelimizde.

VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU :
Prag’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal  geçişleriyle birlikte yaşayarak unutulmaz bir gece yaşacaksınız.Tekne turu sonrasında şehri önemli cadde ve bulvarları gece görüntüleri ile birkez daha  görülecektir.

TUR ÜCRETİ:( ULAŞIM + TEKNEÜCRETİ + A.BÜFE YEMEK + İÇECEK + REHBERLİK )   kişi başı: 50 €

2. Gün: PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek tam gün Karlovy Vary turu(yemeksiz)na katılabilirler veya Akşam dileyen misafirleriniz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi turuna katılma imkani bulabilirler. Geceleme otelimizde.

KARLOVY VARY TURU:
17 .18 Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, ruscari buyuk petro nun, Puşkin`in evlerini görecek 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edilecek. Tur sonrasi serbest zaman.Serbet zamaninizi kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel çek hediyelik eşyalarının satıldığı  satış mağazalarında alışverişle geçirebilirsiniz.

TUR ÜCRETİ:  ( ULAŞIM + REHBERLİK )   kişi başı:   55  €

PRAG ÇEK GECESI:
Prag'ın yerel restoranlarında birinde  Çek Müziği, Çek folk danslar , yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlenceli ve Çek Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz, 

TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTSIZİ İÇECEK + REHBERLİK)kişi başı:  65 €

3. Gün: PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak Dresden Turuna ( Almanya -Yemeksiz ) katilma imkani bulabilirler. Dileyen misafirlerimiz aksam rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek olan Ortaçağ Gecesi’ne katilma imkani. Geceleme otelimizde.

ALMANYA’NIN EN GÜZEL SEHİRLERİNDEN DRESDEN 
Bu turumuzda.  Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan  Dresdeni ziyeret ediyouruz. 2. dunya savasi sonrasi  küllerinden yeniden doğan,barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini Fraunkirche’yi, Zwinger sarayını, Bruhl terası, kral yolu, elbe nehri, kral yolu, Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından  Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Akşamüstü Prag  şehir merkezine dönüş ve serbest gezinti imkanı. 

TUR ÜCRETİ ( ULAŞIM + REHBERLİK )    kişi başı: 70  € 

PRAG  ORTAÇAĞ GECESİ:
Bu turumuzda  Avrupa’nın 14.yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restaurantlarından birinde dansçı esir kızlar masanızda size eşlik edebilir, dilenciler,sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir,ortaçağ eğlencesi,müzik aletleri ve danslarıyla büyülenebilirsiniz.Sizlerde bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTSIZİ İÇECEK + REHBERLİK)  kişi başı : 75 €

4. Gün: PRAG - İSTANBUL

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından, Havalimanı’na transfer. Bilet ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1772 sefer sayılı uçağı ile saat 15:00’da İstanbul’a hareket. Saat 18:35’de İstanbul’a varış. 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile IST – PRAG – IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Alan vergileri 
 • Alan/otel/alan transferleri 
 • Prag(3) olmak üzere 3 gece 4 gün konaklama
 • Programda belirtilen sabah kahvaltıları
 • Prag panoramik şehir turları
 • Tecrübeli rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

****Vize hizmet bedeli (Konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.)

 • Kişisel harcamalar
 • Kişi başı 5 Euro bahşiş otobüs şoförü için rehber tarafından  toplanacaktır.
 • Yurtdışı çıkış vergisi
 • Tüm kişisel harcamalar, 
 • Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
 • Öğle ve Akşam yemekleri,
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Seyahat Koruma Paketi 

Seyahat Koruma Paketi Ücret Detayları;

1.KademeKişi başı Tur bedeli  :   0 — 1.500 EUR  `ya kadar olan tur bedellerinde  --- satış fiyatı : 20 EUR   / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İstanbul Havalimanı (06:55)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Yorumlar


Prag Turu - 3 Gece 4 Gün - İstanbul Hareket Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER:
3* Otel (Merkeze max 10 km.) 

3* Krystal Hotel vb.
3* Amedia Hotel vb. 

COVID Bilgi --- Çekya Hükümeti tüm kısıtlamaları kaldırmıştır. Turumuz Prag başlangıçlı olduğu için, herhangi bir prosedür uygulanmamaktadır. Aşısız misafirlerimizde tura katılabilir. 

--- Ülke giriş koşulları anlık değişebildiği için seyahat gidiş tarihi itibariyle güncel koşullar sorgulanmalı ve güncel koşullar göre hareket edilmelidir..


İptal Şartları


Vize Bilgileri

****Vize hizmet bedeli (Konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.)


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.