LAVANTA HASADI & SAGALASSOS & GÖLLER YÖRESİ Tur Programı
Kalkış Yerleri:
Gezilecek Yerler:
PROGRAM
1 Gün: KUYUCAK LAVANTA KÖYÜ - EĞİRDİR GÖLÜ - ISPARTA

03.07.2021:
Gece saat 01.00 de siz değerli misafirlerimizle buluşarak Ayvalık’tan hareket ediyoruz. Yolda uygun tesislerde vereceğimiz molaların ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde uygun bir tesiste kahvaltı molamızı verdikten sonra ilk durağımız Isparta’nın lavanta köyü olarak bilinen Kuyucak Köyü oluyor. Türkiye’nin lavanta bahçesi, mor renkli köyde serbest zaman veriyoruz. Mis gibi kokusuyla sizi büyüleyen lavanta tarlalarını görüp, tarlalara girerek lavanta topluyoruz ve bol bol fotoğraf çekiyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte aracımızda buluşarak Eğirdir Gölüne doğru hareket ediyoruz. Eğirdir Gölü, günün değişik zamanlarında farklı renkler alan, seyrine doyum olmayan, etrafı elma ve şeftali bahçeleriyle çevrili Türkiye’nin dördüncü büyük doğa harikası gölüdür. Gölün etrafındaki doğa yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra Isparta Merkeze hareket ediyoruz. Burada Süleyman Demirel heykelini ve Isparta’nın sembolü gül heykelini görerek turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sonrasında 5 yıldızlı Hilton Garden Inn otelimize geliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizdedir.

 2 Gün: SAGALASSOS ANTİK KENTİ - BURDUR - SALDA GÖLÜ

04.07.2021:
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında aracımızda buluşuyor ve Ağlasun üzerinden aşkların ve imparatorların şehri olan Sagalassos Antik Kenti’ne geliyoruz. Sagalassos, Akdağ yamaçlarında denizden 1700 metre yüksekliğindedir. Pisidia Bölgesi'nin Roma İmparatorluk Dönemi'nin en önemli şehridir. Şehirde bulunan yapıların büyük bir çoğunluğu Roma Dönemi'ne aittir. Rehberimiz eşliğinde antik kent gezimizi tamamladıktan sonra Burdur’a doğru yola çıkıyoruz. Burdur Arkeoloji müzesini geziyoruz. Sonrasında öğle yemeğimizi almak için serbest zaman veriyoruz. Yemeğimizin ardından Yarışlı Gölünü görerek Türkiye’nin en derin ve berrak göllerinden biri olan Salda Gölüne geliyoruz. Bembeyaz kumsalı ve turkuaz sularıyla Maldivleri anımsattığı için diğer adı Türkiye’nin Maldivleridir. Muhteşem manzarada fotoğraflarımızı çektikten sonra dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molalar sonrası gece saatlerinde Ayvalık’ta oluyoruz.
Başka bir TARYA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Rehberimiz gerek gördüğü durumlarda tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

İptal Şartları

FESİH VE DEVİR

TARYATUR 'un Sözleşme'yi haksız olarak feshetmesi halinde TARYATUR, MÜŞTERİ'nin o güne kadar yaptığı tüm ödemeleri 14 gün içerisinde MÜŞTERİ'ye iade eder. Kayıt edilen müşteri sayısının Paket Turun düzenlenmesi için gerekli olan sayıya ulaşmaması halinde bu durum TARYATUR tarafından MÜŞTERİ'ye turun başlangıcına en az 1 gün varken yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığıyla bildirilecek ve MÜŞTERİ'nin bu sebeple herhangi bir nam altında tazminat hakkı doğmayacaktır. MÜŞTERİ'nin Sözleşme'yi hizmetin başlamasından 30 gün öncesine kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasına 29-21 gün varken sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %45'ini, 20 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını TARYATUR 'a ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. MÜŞTERİ tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri fesih hükmünde olmakla, yukarıda belirtilen süreler dikkate alınarak yazılı olarak bildirilecektir.

MÜŞTERİ'nin kendisi veya birinci derece akrabalarının rezervasyon anında var olmayan 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları/ ölümlerini gösterir rapor ve bunun gibi MÜŞTERİ'nin tüm özeni göstermesine rağmen öngöremediği sair hallere ilişkin resmi kurumlardan alınan geçerli belgeleri hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, bu maddenin istisnası olup, böyle bir durumda ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenen belgelenebilir ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere ödemiş olduğu bedel kesinti yapılmaksızın MÜŞTERİ'ye 14 gün içerisinde iade edilecektir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasından 7 gün öncesine kadar yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmek suretiyle hizmeti paket tur koşullarını yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebi ile doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. MÜŞTERİ, tüm fesih/devir taleplerini hizmetin başlangıcından evvel TARYATUR 'a yazılı olarak sunmakla yükümlüdür.

MÜŞTERİ'nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda TARYATUR, MÜŞTERİ adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, 24 saat sonra iptal etme ve Sözleşme'yi feshetme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda MÜŞTERİ'ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. MÜŞTERİ, hizmet başlangıcından itibaren 24 saat içinde hizmete tekrar iştirak edeceğini bildirir ise, ulaşıma ait hizmet bedellerinden kaynaklanan fark bedelleri MÜŞTERİ tarafından ödenecektir.

TARYATUR, MÜŞTERİ'ye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında TARYATUR hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. MÜŞTERİ, bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde rezervasyonunu iptal ettiğini yazılı veya kalıcı veri saklayıcısı ile 2 iş gününde bildirerek şu 3(üç)seçimlik haktan birini kullanabilir: Bu durumda MÜŞTERİ; (1)tazminat ödemeksizin sözleşmeden dönerek tüketilmeyen hizmet bedelini 14 gün içerisinde iade alma hakkına, (2)isterse TARYATUR tarafından kendisine teklif edilen (varsa) ödediği bedel ile eşit veya daha yüksek değerde başka bir paket tura ilave bedel ödemeden katılma hakkına, (3)daha düşük bedelli bir paket tur seçer ise aradaki fiyat farkının kendisine iade edilme hakkına sahiptir.

Tarya Turizm Seyahat Acentesi
Sakarya Mahallesi Atatürk Caddesi No 194 10400 Ayvalık – TÜRKİYE
+90 266 312 30 30


Bu çıktı 18.09.2021 17:42 tarihinde verilmiştir. Tarya Turizm Seyahat Acentesi tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.