Gönen Termal Tur Tur Programı

 GÖNEN TERMAL TUR 

2 GÜN – 1 GECE 

 4*GÖNEN TERMAL YILDIZ OTEL 

Kalkış Yerleri: Ayvalık, Sarımsaklı, Gömeç, Burhaniye, Edremit
Gezilecek Yerler: Gönen, Gönen Salı Pazarı, Erdek
PROGRAM
1 Gün: 24 ŞUBAT PAZARTESİ

Gönen Termal Turu’muz için Ayvalık’tan sabah saat 08.00’da hareket ediyoruz. Yolda molamızı verdikten sonra Burhaniye-İvrindi-Balya yol güzergahı üzerinden Gönen’e (167 km) geliyoruz.

Gönen, İşlemeleri, İğne oyaları ve bin bir derde deva kaplıcaları ile ünlü, Balıkesir’in ilçelerinden biridir. Bir hafriyat çalışması sırasında tesadüfen ortaya çıkan mozaik ve yazılı taşların bulunmasından sonra yapılan incelemeler sonucu ilçede yerleşimin milattan öncesine dayandığı keşfedilmiştir. Bulunan kitabelerde şehrin isminin ‘Thermi’ yani ‘Sıcak Su Şehri’ olduğu ve o yüzyıllardaki hamamların ‘Granikaion Hamamları’ olarak geçtiği saptanmıştır. Gönen Çarşısında Siz değerli misafirlerimize alışveriş, çarşı gezisi ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında ise 4*GÖNEN TERMAL YILDIZ OTEL’imize giriş yapıyoruz.

Otelimize yerleştikten sonra dilediğinizce termal Su’dan faydalanabilirsiniz. Saat 14.30 da Coffee Break ve akşam Canlı Müzik eşliğin Açık Büfe Akşam yemeğimiz otelimizde alınacaktır.2 Gün: 25 ŞUBAT SALI

Gönen Termal Turu’muzun ikinci gününde Otelimizde kahvaltımızı alıp, öğleden önce otelimizin Havuzu ve Termal Su’larından faydalanabilirsiniz. Otelimizden öğle saat 12.00’da çıkışımızı yapıp Gönen’in meşhur Salı Pazarı’nı geziyor ve ardından Bandırma’ya (42 km) hareket ediyoruz. Buradaki gezimizin ardından tarihi yapıları, oksijen deposu ormanları ve sakin bir yapıya sahip Erdek’e (20 km) geçiyoruz. Bu şirin beldemizi de gönlümüzce gezip tanıdıktan sonra Ayvalık’a (243 km) hareket ediyoruz.

Bir sonraki Taryatur organizasyonunda buluşmak üzere Siz değerli misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz

NOT: REHBER GEREK GÖRDÜĞÜNDE TUR PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

İptal Şartları

FESİH VE DEVİR

TARYATUR 'un Sözleşme'yi haksız olarak feshetmesi halinde TARYATUR, MÜŞTERİ'nin o güne kadar yaptığı tüm ödemeleri 14 gün içerisinde MÜŞTERİ'ye iade eder. Kayıt edilen müşteri sayısının Paket Turun düzenlenmesi için gerekli olan sayıya ulaşmaması halinde bu durum TARYATUR tarafından MÜŞTERİ'ye turun başlangıcına en az 1 gün varken yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığıyla bildirilecek ve MÜŞTERİ'nin bu sebeple herhangi bir nam altında tazminat hakkı doğmayacaktır. MÜŞTERİ'nin Sözleşme'yi hizmetin başlamasından 30 gün öncesine kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasına 29-21 gün varken sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %45'ini, 20 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını TARYATUR 'a ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. MÜŞTERİ tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri fesih hükmünde olmakla, yukarıda belirtilen süreler dikkate alınarak yazılı olarak bildirilecektir.

MÜŞTERİ'nin kendisi veya birinci derece akrabalarının rezervasyon anında var olmayan 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları/ ölümlerini gösterir rapor ve bunun gibi MÜŞTERİ'nin tüm özeni göstermesine rağmen öngöremediği sair hallere ilişkin resmi kurumlardan alınan geçerli belgeleri hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, bu maddenin istisnası olup, böyle bir durumda ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenen belgelenebilir ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere ödemiş olduğu bedel kesinti yapılmaksızın MÜŞTERİ'ye 14 gün içerisinde iade edilecektir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasından 7 gün öncesine kadar yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmek suretiyle hizmeti paket tur koşullarını yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebi ile doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. MÜŞTERİ, tüm fesih/devir taleplerini hizmetin başlangıcından evvel TARYATUR 'a yazılı olarak sunmakla yükümlüdür.

MÜŞTERİ'nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda TARYATUR, MÜŞTERİ adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, 24 saat sonra iptal etme ve Sözleşme'yi feshetme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda MÜŞTERİ'ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. MÜŞTERİ, hizmet başlangıcından itibaren 24 saat içinde hizmete tekrar iştirak edeceğini bildirir ise, ulaşıma ait hizmet bedellerinden kaynaklanan fark bedelleri MÜŞTERİ tarafından ödenecektir.

TARYATUR, MÜŞTERİ'ye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında TARYATUR hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. MÜŞTERİ, bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde rezervasyonunu iptal ettiğini yazılı veya kalıcı veri saklayıcısı ile 2 iş gününde bildirerek şu 3(üç)seçimlik haktan birini kullanabilir: Bu durumda MÜŞTERİ; (1)tazminat ödemeksizin sözleşmeden dönerek tüketilmeyen hizmet bedelini 14 gün içerisinde iade alma hakkına, (2)isterse TARYATUR tarafından kendisine teklif edilen (varsa) ödediği bedel ile eşit veya daha yüksek değerde başka bir paket tura ilave bedel ödemeden katılma hakkına, (3)daha düşük bedelli bir paket tur seçer ise aradaki fiyat farkının kendisine iade edilme hakkına sahiptir.

Tarya Turizm Seyahat Acentesi
Sakarya Mahallesi Atatürk Caddesi No 194 10400 Ayvalık – TÜRKİYE
+90 266 312 30 30


Bu çıktı 08.03.2021 07:30 tarihinde verilmiştir. Tarya Turizm Seyahat Acentesi tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.